طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان که توسط رنگین وب انجام می شود دارای مزایا و معایبی می باشد که در این مطلب به صورت کامل و جامع مزایا و معایب طراحی سایت رایگان را برای شما بیان می کنیم تا شما با آگاهی کامل بتوانید نسبت به سفارش طراحی سایت رایگان اقدام کنید.

طراحی سایت رایگان رنگین وب :

در طراحی سایت رایگان رنگین وب شما می توانید تنها با پرداخت هزینه هاست (فضای سایت)و دامنه ( آدرس سایت ) صاحب وب سایت شوید ، در طراحی سایت رایگان با پرداخت هزینه هزینه هاست (فضای سایت)و دامنه ( آدرس سایت ) نصب و تنظیم سایت ساز ( سیستم سایت ) و قالب ( ظاهر سایت ) به صوت رایگان برای شما انجام می شود به صورتی که با پرداخت 20 هزار تومان هزینه 100 مگابایت هاست ( فضای سایت ) و 7 هزار تومان هزینه دامنه ( آدرس سایت ) جمعا به مبلغ 27 هزار تومانمی توانید صا وب سایت شوید.

طراحی سایت رایگان

برتری طراحی سایت رایگان نسبت به وبلاگ :

در صورتی که قصد دارید از سیستم های وبلاگ دهی رایگان که امکانات بسیار بسیار محدودی دارند و همچنین امکان ارتقا و افزایش امکانات را ندارد استفاده نمایید به شما توصیه می کنیم به جای راه اندازی وبلاگ از سرویس طراحی سایت رایگان رنگین وب استفاده نمایید.

یکی از مشکلات مهم و اصلی وبلاگ و سرویس های وبلاگ دهی این است که شما به صورت کامل بر روی وبلاگ خود مالکیت ندارید و همچنین با بوجود آمدن کوترین مشکل در سیستم وبلاگ دهی ممکن است وبلاگ شما حذف شود و یا در صورتی که به صورت اشتباهی یک یا بخشی از مطالب خود را حذف نمایید به هیچ وجه امکان بازگرداندن مطالب و وبلاگ شما وجود ندارد.

در صورتی که از طراحی رایگان سایت توسط رنگین وب استفاده نمایید و وب سایت اختصاصی راه اندازی نمایید مالکیت دامنه ( آدرس سایت ) یه صورت کامل متعلق به شماست و  تحت هیچ شرایطی مالکیت دامنه و سایت خود را از دست نمی دهید.

ما از کلیه سایت هایی که توسط ما راه اندازی شده باشد به صورت هفتگی بک آپ ( پشتیبان ) تهیه می کنیم تا در صورت بروز مشکل اطلاعات وب سایت شما را بازگردانیم ، همچنین خود شما هم می تونید از سایت خود بک آپ ( پشتیبان ) تهیه نمایید و نزد خود نگه دارید.

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان مناسب چه کسانی می باشد ؟ :

طراحی سایت رایگان برای افرادی مناسب می باشد که قصد دارند بدون صرف هزینه یا با صرف هزینه ای بسیار اندک وب سایتی برای کسب و کار خود یا وب سایتی شخصی داشته باشند.

در صورتی که هدف شما از طراحی وب سایت داشتن سایتی ساده به منظور ارسال مطالب و عکس می باشد که بعد از مدتی بتوانید به راحتی آن را ارتقا دهید ، طراحی سایت رایگان مناسب ترین و بهترین برای شما می باشد.

این نوع طراحی وب سایت رایگان بیشتر مناسب وب سایت های شخصی و وبلاگ ها می باشد و چنانه می خواهید به صورت کاملا حرفه ای و اصولی در دنیای ایترنت فعالیت نمایید به جای طراحی سایت رایگان ، طراحی سایت حرفه ای با تعرفه مناسب را به شما پیشنهاد می دهیم.

مزایای طراحی وب سایت رایگان :

یکی از مزایای اصلی و مهم طراحی وب سایت رایگان می توان این است که که شما جهت راه اندازی وب سایت ساده مجبور به پرداخت هزینه زیاد نیستید بلکه شما می توانید تنها با پرداخت هزینه بسیار اندک شامل هزینه هاست حرفه ای ( فضای وب سایت ) و دامنه سایت ( آدرس سایت ) صاحب وب سایت کاملا اختصاصی شوید .

همچنین بعد از طرحی سایت رایگان شما قادر هستید در هر زمانی که مایل باشید با پرداخت هزینه ، وب سایت خود را گسترش دهید  واز قالب های حرفه ای ( ظاهر گرافیکی حرفه ای ) و امکانات حرفه ای استفاده نمایید.

مدیریت کاملا آسان در طراحی وب سایت رایگان :

دلیل اصلی نگرانی کاربران از طراحی سایت رایگان سخت و زمانبر بودن کار با محیط مدیریت وب سایت می باشد ، طراحی وب سایت رایگان که ما برای شما انجام می دهیم به صورتی می باشد که شما بدون داشتن دانش فنی و دانش برنامه نویسی بلکه تنها با آشنایی به کار با اینترنت می توانید وب سایت خود را به راحتی مدیریت نمایید ، محیط مدیریت وب سایت کاملا فارسی و ساده می باشد که به راحتی می توانید همانند وبلاگ ها وب سایت خود را مدیریت نمایید.

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

معایب طراحی وب سایت رایگان :

یکی از معایب طراحی سایت رایگان این می باشد که در طراحی سایت رایگان برای وب سایت شما از قالب های ساده و معمولی استفاده می شود که از نظر ظاهر گرافیکی در حد ابتدایی و معمولی قرار دارند ، البته این نکته را هم باید بدانید که  وب سایت شما به راحتی قابلیت ارتقا دارند.

در طراحی وب سایت رایگان تنظیمات امنیتی و تنظیمات سئو بر روی وب سایت شما انجام نمی شود ، تنظیمات سئو مرتبط به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به منظور افزایش بازدید و کاربران سایت می باشد.

طراحی وب سایت رایگان را به هیچ عنوان به وب سایت هایی که به طراحی حرفه ای نیاز دارند توصیه نمی کنیم ، بلکه این وب سایت مناسب افرادی می باشند که قصد ندارند مبلغ زیادی برای طراحی سایت صرف نمایند.

 

و در پایان توصیه می کنیم چنانچه به طراحی سایت حرفه ای نیاز دارید و دوست دارید به صورت کاملا حرفه ای فعالیت نمایید ، از طراحی سایت حرفه ای ما و یا طراحی سایت ارزان استفاده نمایید.

برای ثبت سفارش طراحی سایت رایگان با ورود به صفحه سفارش هاست ( فضای وب سایت ) ، میزان هاست ( فضای وب سایت ) مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سفارش را ثبت نمایید و در زمان ثبت سفارش تیک گزینه ” نصب رایگان سایت ساز ” را بزنید.

دیدگاه ها بسته شده است

counter