طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان دارای مزایا و معایبی می باشد که در زیر به صورت کامل به مزایا و معایب طراحی وب سایت رایگان را به صورت کامل می پردازیم تا شما بتوانید با با آگاهی کامل نسبت به سفارش طراحی سایت رایگان اقدام نمایید .

 

طراحی سایت رایگان

 

طراحی سایت رایگان رنگین وب :

در طراحی سایت رایگان که توسط رنگین وب انجام می شود شما فقط هزینه هاست ( فضای سایت ) و دامنه ( آدرس سایت ) را پرداخت می کنید و نصب و تنظیم سایت ساز و قالب برای شما به صورت رایگان انجام می شود ، به نحوی که با 25 هزار تومان هم می توانید صاحب وب سایت شوید .

 

برتری طراحی سایت رایگان نسبت به وبلاگ :

اگر قصد دارید از سرویس های وبلاگ دهی برای راه اندازی وبلاگ استفاده نمایید توصیه می کنیم به جای استفاده زا وبلاگ از این سرویس استفاده نمایید .

یکی از مشکلات سرویس های وبلاگ دهی این است که شما به صورت کامل بر روی وبلاگ مالکیت ندارید و با بروز کوچک ترین مشکل ممکن است وبلاگ شما حذف شود و یا در صورت حذف اشتباهی مطالب امکان بازگرداندن آن وجود ندارد .

در صورتی که وب سایت اختصای داشته باشید مالکیت دامنه ( آدرس سایت ) به صورت کامل متعلق به شماست و تحت هر شرایط آن را از دست نمی دهید ، همچین می توانید از وب سایت خود بک آپ ( پشتیبان ) تهیه نمایید تا در صورت بروز مشکل اطلاعات وب سایت خود را بازگردانید .

 

طراحی سایت رایگان

 

طراحی سایت رایگان مناسب چه کسانی می باشد ؟ :

طراحی سایت رایگان مناسب افرادی می باشد که قصد دارند بدون صرف هزینه یا هزینه ای بسیار اندک وب سایتی جهت شروع جهت وبلاگ نویسی یا نوعی وب سایت شخصی داشته باشند .

چنانچه فقط تمایل دارید وب سایتی ساده جهت ارسال مطلب و عکس داشته باشین که در صورت نیاز پس از مدتی بتوانید ارتقا دهید طراحی وب سایت رایگان مناسب ترین گزینه برای شما می باشد .

این نوع طراحی وب سایت رایگان بیشتر مناسب سایت های شخصی و وبلاگ ها می باشد و اگر قصد دارید به صورت حرفه ای در اینترنت حضور پیدا کنید به جای طراحی سایت رایگان پیشنهاد ما به شما طراحی سایت حرفه ای می باشد .

 

مزایای طراحی وب سایت رایگان :

از مزایای طراحی وب سایت رایگان می توان به این مورد اشاره کرد که شما برای وب سایت ساده نیازی نیست هزینه زیادی پرداخت کنید بلکه می توانید تنها با پرداخت هزینه هاست ( فضای وب سایت ) و دامنه ( آدرس سایت ) صاحب وب سایت شوید .

همچنین می توانید در هر زمانی که نیاز داشتین با صرف هزینه وب سایت خود را گسترش داده ، از قالب حرفه ای استفاده نمایید و امکاناتی را به وب سایت خود اضافه نمایید .

 

مدیریت کاملا آسان :

بیشترین نگرانی کاربران از طراحی سایت رایگان سخت بودن کار با وب سایت و محیط مدیریت وب سایت می باشد ، طراحی وب سایت رایگان که توسط رنگین وب انجام می شود به گونه ای می باشد که بدون دانش فنی بلکه تنها با آشنایی به اینترنت می توانید وب سایت خود را مدیریت نمایید ، محیط مدیریت کاملا فارسی و ساده می باشد که به راحتی می توانید وب سایت خود را مدیریت نمایید

 

معایب طراحی وب سایت رایگان :

در این طرح از قالب های ساده ای برای وب سایت شما استفاده می شود و از آن جایی که ظاهر گرافیکی شیک و حرفه ای وب سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است این کار باعث کاهش محبوبیت وب سایت شما می شود .

در طراحی رایگان تنظیمات سئو و امنیت بر روی وب سایت شما انجام نمی شود ، تنظیمات سئو مربوط به بهینه سازی سایت جهت افزایش بازدید وب سایت می باشد .

طراحی رایگان را به هیچ عنوان به وب سایت های شرکتی ، مذهبی ، خبری و وب سایت هایی که نیاز به طراحی حرفه ای دارند توصیه نمی کنیم ، بلکه این نوع وب سایت مناسب سایت شخصی و ساده می باشد که قصد ندارند مقدار زیادی هزینه کنند .

 

در نهایت توصیه می کنیم در صورتی که قصد دارید وب سایت حرفه ای داشته باشید و به صورت حرفه ای فعالیت نمایید به جای استفاده از این سرویس از سرویس های طراحی سایت ارزان و یا طراحی سایت حرفه ای استفاده نمایید .

 

جهت سفارش طراحی سایت رایگان با ورود به صفحه سفارش هاست ( فضای وب سایت ) ، حجم مورد نظر را سفارش داده و در هنگام سفارش تیک گزینه ” نصب رایگان سایت ساز ” را بزنید .

 

نظرات بسته شده است