صفحه سفید وردپرس

صفحه سفید وردپرس

 

در این آموزش از وردپرس خدمت شما دلایل مواجه شدن با صفحه سفید وردپرس و راه های برطرف کردن این مشکل که خیلی از کاربران وردپرس با این مشکل مواجه می شوند را خدمت شما توضیح می دهیم .

ابتدا دو دلیل اصلی بروز این مشکل را خدمت شما معرفی می کنیم .

دلایل بروز مشکل صفحه سفید در وردپرس :

1- نصب قالب جدید در وردپرس :

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث بروز مشکل صفحه سفید در وردپرس می شود نصب قالب جدید می باشد ، ممکن است قالب جدید که مشکل دارد نصب کرده باشید یا اینکه در کد های قالب تغییراتی را اعمال کرده باشید که باعث بروز مشکل شده باشد .

رفع مشکل حاصل از نصب قالب جدید یا تغییر کدهای قالب

اگر پس از نصب قالب جدید یا تغییر در کدهای قالب با این خطا مواجه شدید برای رفع مشکل ابتدا به سی پنل یا دایرکت ادمین وارد شوید و از طریق فایل منیجر “File manager” به مسیر زیر مراجعه کنید :

wp-content > themes

در پوشه themes نام قالب خود را پیدا کنید ، یک کپی از نام قالب فعلی سایت تهیه کرده و سپس نام قالب را به هر نامی که مایل هستید تغییر دهید . اکنون یک قالب سالم در همین پوشه آپلود کرده و یا یکی از همین قالب های موجود سالم را به نام قالب قبلی که از آن کپی تهیه کردید تغییر دهید.

پس از انجام تغییرات بالا به سایت مراجعه نمایید اگر سایت باز شد به این معنی می باشد که مشکل از قالب بوده و لازم است یک قالب سالم نصب کنید .

چنانچه با انجام تغییرات قالب برطرف نشد ، مشکل از افزونه های سایت می باشد .

 

2- نصب افزونه جدید در وردپرس :

برخی مواقع ممکن است با نصب افزونه جدید مشکل صفحه سفید وردپرس بوجو بیاد که برای رفع این مشکل لازم است ابتدا به مسیر زیر بروید :

wp-content > plugins

در داخل پوشه plugins به دنیال نام پلاگینی که با نصب آن مشکل بوجود آمد بگردید و پس از پیدا کردن پوشه آن را پاک کنید .

 

مشکل صفحه سفید وردپرس, صفحه سفید وردپرس, ضفحه سفید, مشکل صفحه سفید, خطای صفحه سفید در وردپرس, صفحه سفید سایت,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *