امروزه با توجه به گسترش روز افزون کاربران دنیای اینترنتحی اهمیت طراحی وب سایت حرفه ای و ایده آل بر کسی پوشیده نیست ، در دنیای گسترده اینترنت که رقابت بسیار سنگینی جهت جذب کاربر وجود دارد وب سایت هایی موفق هستند که دارای ساختاری مناسب ، طراحی گرافیک زیبا و منحصر به فرد باشند .

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت
طراحی وب سایت

در دنیای تجارت امروز به دلیل ارتباط مستقیم وب سایت با عمل ” فروش ” طراحی وب سایت برای مشاغل گوناگون دارای اهمیت بسیاری می باشد . در اصل وب سایت و محتوای وب سایت جایگاه فروشنده را گرفته و از مراحل فروش تا پایان و حتی خدمات پس از فروش را می توان در وب سایت انجام داد .

مهمترین مزایا و ویژگی های طراحی سایت عبارت اند از:

  • اطلاع رسانی خدمات و محصولات شرکت
  • ایجاد ارتباط با مشتریان و رفع مشکلات احتمالی
  • نظرسنجی درباره کیفیت و کمیت خدمات و محصولات
  • حفظ ارتباط با کاربران و مشتریان جهت فروش مجدد
  • گسترش خدمات
  • تبلیغات به صورت مستمر با کم ترین هزینه
  • قابلیت مقایسه خدمات پس از فروش و محصولات با رقبا

طراحی وب سایت واکنش گرا

گسترش قابل توجه استفاده از دستگاه های هوشمند نظیر تلفن همراه و تبلت و نقش بسیار مهم آنها در زندگی و تجارت امروز قابل چشم پوشی نمی باشد به همین منظور لازم می باشد که وب سایت ها به صورتی طراحی شوند که در تمامی دستگاه ها با صفحه نمایش های مختلف به صورت استاندارد نمایش داده شود ، که در اصطلاح به آن واکنش گرا گفته می شوند .

کلیه وب سایت هایی که توسط رنگین وب انجام می شود به صورت کاملا واکنشگرا طراحی می شود که این موضوع علاوه بر نمایش استاندارد در تمامی صفحه نمایش ها به بهینه سازی سایت شما در موتور های جستجو و کسب بازدید بیشتر از موتورهای جستجو کمک می کند .

طراحی وب سایت و بهینه سازی

رنگین وب علاوه بر طراحی وب سایت بر مبنای آخرین استاندارد اصول و رعایت اصولی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو ، مشاوره و راهنمایی کاربران را بعد از طراحی وب سایت ، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت. و کاربران را در رقابت با وب سایت سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت .

ما با استفاده از استاندارد های بین المللی و عناصر جذاب در صفحات و جلوگیری از سنگین شدن صفحات سایت ، طراحی وب سایت شما را به نحوی انجام می دهیم  تا کاربران بیشتری جذب سایت شما شوند که با جذب کاربران بیشتر موفقیت بیشتری در تجارت خود کسب خواهید نمود .

ما کلیه مراحل را از مشاوره تا طراحی وب سایت حرفه ای ، نصب و پشتیبانی برای شما انجام داده و ایده های شما را پیاده سازی می کنیم .

انواع طراحی وب سایت :
طراحی وب سایت شرکتی ،  دولتی ، طراحی وب سایت مدرسه ، دانشگاه ، آموزشی ، علمی و تخصصی
طراحی وب سایت حرفه ای ، هنرمندان ، گالری آنلاین ، خبری ، تفریحی ، مذهبی
  طراحی سایت ارزان ، شخصی ،  فیلم ، بانوان ، تخصصی زنان

 

جهت استعلام قیمت طراحی سایت کلیک کنید