درباره ما

طراحی سایت حرفه ای - طراحی سایت ارزان - رنگین وب

رنگین وب فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز نمود و با یاری خداوند توانست با اتکا به نیروی فنی ، متعهد و متخصص و نیز ارائه خدمات کارآمد در موفقیت مشتریان خود سهیم باشد.

تمرکز اصلی فعالیت رنگین وب بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت ، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی باشد.

رنگین وب علاوه بر طراحی بر مبنای آخرین استاندارد اصول و رعایت اصولی همچون بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو ، مشاوره و راهنمایی کاربران را بعد از طراحی وب سایت ، برای دستیابی به این بازار عظیم تجاری بر عهده خواهد گرفت. و کاربران را در رقابت با وب سایت سایر رقبای تجاری خود پیش خواهد انداخت .

کسب رضایت کاربران و ارائه منظم خدمات سرلوحه کار رنگین وب است ، تلاش ما بر این است که هم در خدمات طراحی سایت و هم در خدمات سئو کاربران از هزینه ای که برای انجام این خدمات پرداخت نموده است ، حداکثر استفاده را برای رونق کسب و کار خود دریافت کند و این هدف واقعی هر مشتری از تهیه سایت یا بهینه سازی سایت است.

ما همچنان بر این عقیده هستیم که بهترین معرفان ما مشتریان ما هستند.

تماس با ما :

آدرس دفتر : کردستان – قروه – خیابان شریعتی – خیابان ابوذر ( مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی )

تلفن همراه :

۰۹۳۹۴۹۱۴۱۶۶ امیر حاجیان

شماره تماس دفتر : ( به دلیل جابجایی موقتا غیر فعال است )

۰۸۷۳۵۲۲۵۳۱۱   حاجیان