طراحی سایت مذهبی

سایت مذهبی شما را با کمترین تعرفه و بهترین امکانات طراحی می کنیم.

مزایای طراحی سایت مذهبی توسط رنگین وب ؟

تعرفه طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی

با توجه به اینکه هزینه های طراحی سایت برای هیئت های مذهبی ، مساجد ، انجمن های خیریه و مذهبی و علاقه مندان به داشتن وب سایت مذهبی زیاد می باشد و عدم توانایی پرداخت هزینه طراحی سایت مذهبی توسط هیئت ها و مساجد تصمیم گرفتیم وب سایت های مذهبی را هزینه کمتری نسبت به سایر سایت ها طراحی کنیم.

در رنگین وب طراحی سایت مذهبی با تعرفه مناسب انجام می شود تا تمامی هیئت ها و مساجد بتوانند به راحتی وب سایت خود را راه اندازی نمایند. شما می توانید با توجه به امکانات مورد نیاز و میزان بودجه خود یکی از پلن های طراحی مذهبی را انتخاب نمایید تا سایت شما را مطابق آن طراحی و راه اندازی کنیم.

ویژگی و مزایای طراحی سایت مذهبی توسط رنگین وب

+ طراحی به صورت واکنش گرا

با توجه به افزایش قابل توجه استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند ، درصد چشمگیری از جستجو های اینترنتی و وب گردی از طریق تبلت و تلفنهای هوشمند انجام می شود ، به همین دلیل لازم است سایت هیئت مذهبی شما به نحوی طراحی شود که به راحتی و بدون مشکل در هر نوع دستگاه با هر اندازه صفحه ای نمایش داده شود.

+ هزینه پایین و تحویل سریع

یکی از مزیت های مهم طراحی سایت هیئت یا طراحی سایت مذهبی توسط رنگین وب هزینه پایین و سرعت بالا در تحویل وب سایت می باشد.

طرح هایی را از قبل آماده کرده ایم تا علاوه بر کاهش هزینه طراحی سایت مذهبی ، سرعت طراحی سایت را بالا ببریم. شما می توانید با توجه به بودجه و  امکانات مدنظرتان از میان طرح های موجود یکی را به سیقه خود اتخاب کنید تا سایت شما را همانند همان طراحی نماییم.

+ انتخاب طرح سایت به سلیقه خودتان

در رنگین وب انتخاب ظاهر (قالب) وب سایت به سلیقه شما انجام می شود به گونه ای که شما  قالب ( ظاهر ) وب سایت خود را از بین نمونه های موجود به سلیقه خودتان انتخاب می کنید و ما وب سایت شما را همانند همان راه اندازی می کنیم.

+ مدیریت آسان

وب سایت های مذهبی که توسط رنگین وب برای شما طراحی می شود دارای محیط مدیریت کاملا فارسی و بسیار راحتی می باشد به صورتی که برای مدیریت وب سایت هیئت مذهبی خود به دانش برنامه نویسی نیازی نخواهید داشت و تنها با داشتن آشنایی به اینترنت و وب گردی می توانید وب سایت خود را مدیریت نمایید.

+ قابلیت ارتقا و توسعه پذیری

برای هر نوع وب سایتی لازم است که در صورت نیاز به راحتی بتوان بدون تغییر کلی در سایت و اعمال تغییرات اساسی آن را گسترش داد و بخش های جدید را به آن اضافه نمود ، کلیه وب سایت هایی که توسط رنگین وب طراحی می شوند این قابلیت را دارند در هر زمانی که بخواهید می توانید با صرف زمان و هزینه اندک ابزار وامکانات مورد نظر را به وب سایت خود اضافه نمایید.

سوالات متداول

+ امکان ارتقا هاست (فضا) پس از پر شدن وجود دارد ؟

در هر زمانی که هاست سایت شما پر شود و نیاز به فضای بیشتری داشته باشید می توانید به راحتی و بدون اینکه نیاز به تغییراتی در سایت باشد هاست خود را متناسب با نیاز خود ارتقا دهید.

در ارتقای هاست (فضای وب سایت) هیچ یک از مطالب و اطلاعات شما از بین نمی رود و مشکلی از این نظر وجود ندارد.

 

+ سایت باید سالانه تمدید شود ؟

نیازی نیست هزینه طراحی سایت به صورت سالانه پرداخت شود بلکه هزینه طراحی سایت مذهبی فقط یکبار در زمان ثبت سفارش طراحی دریافت می شود. در سال های بعد فقط باید هزینه تمدید هاست ( فضای سایت )  و دامنه ( آدرس سایت ) پرداخت شود که هزینه قابل توجهی نمی باشد و به مراتب خیلی کمتر از هزینه اولیه طراحی سایت است.

+ هزینه تمدید سالانه چقدر است ؟

هزینه تمدید سالانه به میزان هاست ( فضای وب سایت ) و نوع دامنه سایت شما بستگی دارد. به عنوان مثال در بسته برنزی میزان هاست ۲۰۰ مگابایت و دامنه ir می باشد که هزینه تمدید ۲۰۰ مگابایت به طور میانگین سالانه ۴۰ هزار تومان و دامنه ir  سالانه ۶۵۰۰ تومان می باشد.

توجه داشته باشید که مقدار هزینه هاست و دامنه بر اساس نرخ روز زمان تمدید حساب می شود.

+ مدت زمان طراحی سایت مذهبی و تحویل آن

مدت زمان تحویل وب سایت مذهبی شما بر اساس بسته انتخابی و امکانات مورد نیاز شما بین ۲ الی ۱۰ روز کاری می باشد. چنانچه امکانات خاص و بیشتری نیاز داشته باشید متناسب با حجم کار سایت شما مدت زمان افزاش می یابد.