طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی برای هیئت ها، مساجد، خیریه و … با ۲۵% تخفیف ویژه با امکانات حرفه ای

طراحی سایت مذهبی یکی از بهترین روش های اطلاع رسانی فعالیت ها و مراسمات مذهبی ،انتشار اخبار و مطالب مذهبی و همچنین ارائه برخی از خدمات به صورت اینترنتی برای هیئت ها، مساجد، مراکز خیریه، مداحان، تشکل های مذهبی، موسسه های دینی و سایر تشکل های مذهبی می باشد.

۲۵ درصد تخفیف ویژه (مدت محدود)

ارائه ۲۵ درصد تخفیف ویژه سایت های مذهبی برای مدت محدود

مزایای طراحی سایت مذهبی توسط رنگین وب ؟

طراحی سایت مذهبی به صورت واکنش گرا

طراحی واکنش گرا

سئو سایت مذهبی

بهینه سازی برای گوگل

طراحی وب سایت مذهبی ارزان

طراحی با تعرفه مناسب

محیط مدیریت فارسی در سایت مذهبی

محیط مدیریت فارسی

امکانات پیشرفته در سایت های مذهبی

امکانات پیشرفته و کاربردی

پشتیبانی وب سایت های مذهبی

پشتیبانی فنی

طراحی سایت مذهبی با امنیت بالا

امنیت بالا

افزایش سرعت وب سایت مذهبی

سرعت بالای وب سایت

آموزش مدیریت وب سایت مذهبی

آموزش مدیریت وب سایت

تعرفه طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی

با توجه به اینکه هزینه های طراحی سایت برای هیئت های مذهبی ، مساجد ، انجمن های خیریه و مذهبی و علاقه مندان به داشتن وب سایت مذهبی زیاد می باشد و عدم توانایی پرداخت هزینه طراحی سایت مذهبی توسط هیئت ها و مساجد تصمیم گرفتیم وب سایت های مذهبی را هزینه کمتری نسبت به سایر سایت ها طراحی کنیم.

در رنگین وب طراحی سایت مذهبی با تعرفه مناسب انجام می شود تا تمامی هیئت ها و مساجد بتوانند به راحتی وب سایت خود را راه اندازی نمایند. شما می توانید با توجه به امکانات مورد نیاز و میزان بودجه خود یکی از پلن های طراحی مذهبی را انتخاب نمایید تا سایت شما را مطابق آن طراحی و راه اندازی کنیم.

بسته نقره ای

۱,۸۷۵,۰۰۰ تومان
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
با ۲۵% تخفیف ۱,۸۷۵,۰۰۰ تومان
۱۵۰۰ مگابایت هاست
دامنه ir یک ساله
یک سال پشتیبانی فنی

دارد مدیریت فارسی و حرفه ای
دارد سیستم حرفه ای افزایش امنیت
دارد بی نهایت صفحه، دسته بندی، منو
دارد بخش اخبار و مقالات
دارد امکان درج تصویر، صوت و ویدیو
دارد سیستم فرم ساز حرفه ای
دارد سامانه پیام کوتاه حرفه ای
دارد اتصال سایت به سامانه پیام کوتاه
دارد بخش ارسال سوالات شرعی
دارد سیستم نظرسنجی
دارد اتصال به درگاه پرداخت آنلاین

بسته طلایی

۲,۶۲۵,۰۰۰ تومان
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
با ۲۵% تخفیف ۲,۶۲۵,۰۰۰ تومان
۳۰۰۰ مگابایت هاست
دامنه ir یک ساله
یک سال پشتیبانی فنی

+ تمام امکانات بسته نقره ای
دارد فروشگاه اینترنتی
دارد فروش محصولات فیزیکی و دانلودی
دارد سیستم حرفه ای عضویت کاربران
دارد سیستم حرفه ای صدور فاکتور
دارد سیستم پیشرفته تخفیف دهی
دارد دارای پنل کاربری حرفه ای
دارد سیستم چت آنلاین
دارد انواع روش پرداخت و خرید
دارد انواع روش ارسال محصول
دارد بهینه سازی سایت

سفارش آنلاین طراحی سایت مذهبی

نمونه کارهای مذهبی رنگین وب

برخی از نمونه سایت های مذهبی طراحی شده توسط رنگین وب

پایگاه اطلاع رسانی خاکریز

مسجد صاحب الزمان زاغه لرستان

سایت آیت الله ابطحی

سایت سید مسعود طاهری

پایگاه فرهنگی حلما

هیئت رهپویان علوی

سایت موقوفه مرحوم روحانی

سایت یاد یاران ۱۳

شعر مذهبی حلما

پایگاه فرهنگی حلما

پایگاه اطلاع رسانی شهید مدیا

سوالات شرعی فقه شافعی

مسجد حضرت فاطمه زهرا (س)

بخش نمونه کارها در حال بروزرسانی می باشد، سایر نمونه کارها به زودی اضافه می شود.

مزایای طراحی سایت مذهبی توسط رنگین وب​

با توجه به افزایش قابل توجه استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند ، درصد چشمگیری از جستجو های اینترنتی و وب گردی از طریق تبلت و تلفنهای هوشمند انجام می شود ، به همین دلیل لازم است سایت هیئت مذهبی شما به نحوی طراحی شود که به راحتی و بدون مشکل در هر نوع دستگاه با هر اندازه صفحه ای نمایش داده شود.

یکی از مزیت های مهم طراحی سایت هیئت یا طراحی سایت مذهبی توسط رنگین وب هزینه پایین و سرعت بالا در تحویل وب سایت می باشد.

طرح هایی را از قبل آماده کرده ایم تا علاوه بر کاهش هزینه طراحی سایت مذهبی ، سرعت طراحی سایت را بالا ببریم. شما می توانید با توجه به بودجه و امکانات مدنظرتان از میان طرح های موجود یکی را به سیقه خود اتخاب کنید تا سایت شما را همانند همان طراحی نماییم.

در رنگین وب انتخاب ظاهر (قالب) وب سایت به سلیقه شما انجام می شود به گونه ای که شما قالب ( ظاهر ) وب سایت خود را از بین نمونه های موجود به سلیقه خودتان انتخاب می کنید و ما وب سایت شما را همانند همان راه اندازی می کنیم.

وب سایت های مذهبی که توسط رنگین وب برای شما طراحی می شود دارای محیط مدیریت کاملا فارسی و بسیار راحتی می باشد به صورتی که برای مدیریت وب سایت هیئت مذهبی خود به دانش برنامه نویسی نیازی نخواهید داشت و تنها با داشتن آشنایی به اینترنت و وب گردی می توانید وب سایت خود را مدیریت نمایید.

برای هر نوع وب سایتی لازم است که در صورت نیاز به راحتی بتوان بدون تغییر کلی در سایت و اعمال تغییرات اساسی آن را گسترش داد و بخش های جدید را به آن اضافه نمود ، کلیه وب سایت هایی که توسط رنگین وب طراحی می شوند این قابلیت را دارند در هر زمانی که بخواهید می توانید با صرف زمان و هزینه اندک ابزار وامکانات مورد نظر را به وب سایت خود اضافه نمایید.

سوالات متداول

در هر زمانی که هاست سایت شما پر شود و نیاز به فضای بیشتری داشته باشید می توانید به راحتی و بدون اینکه نیاز به تغییراتی در سایت باشد هاست خود را متناسب با نیاز خود ارتقا دهید.

در ارتقای هاست (فضای وب سایت) هیچ یک از مطالب و اطلاعات شما از بین نمی رود و مشکلی از این نظر وجود ندارد.

نیازی نیست هزینه طراحی سایت به صورت سالانه پرداخت شود بلکه هزینه طراحی سایت مذهبی فقط یکبار در زمان ثبت سفارش طراحی دریافت می شود. در سال های بعد فقط باید هزینه تمدید هاست ( فضای سایت ) و دامنه ( آدرس سایت ) پرداخت شود که هزینه قابل توجهی نمی باشد و به مراتب خیلی کمتر از هزینه اولیه طراحی سایت است.

هزینه تمدید سالانه به میزان هاست ( فضای وب سایت ) و نوع دامنه سایت شما بستگی دارد. به عنوان مثال در بسته برنزی میزان هاست ۲۰۰ مگابایت و دامنه ir می باشد که هزینه تمدید ۲۰۰ مگابایت به طور میانگین سالانه ۴۰ هزار تومان و دامنه ir سالانه ۶۵۰۰ تومان می باشد.

توجه داشته باشید که مقدار هزینه هاست و دامنه بر اساس نرخ روز زمان تمدید حساب می شود.

مدت زمان تحویل وب سایت مذهبی شما بر اساس بسته انتخابی و امکانات مورد نیاز شما بین ۷ الی ۱۴ روز کاری می باشد. چنانچه امکانات خاص و بیشتری نیاز داشته باشید متناسب با حجم کار سایت شما مدت زمان افزاش می یابد.

در تمامی پروژه های طراحی سایت که توسط رنگین وب انجام می شود، شما مالکیت ۱۰۰ درصد دارید که در پنل کاربری خودتان در سایت رنگین وب به نام خود شما هم ثبت می شود.

علاوه بر ثبت در پنل کاربری شما، پس از اتمام طراحی سایت کلیه اطلاعات و کلمه عبور در اختیار شما قرار داده می شود تا مدیریت ۱۰۰ درصد بر روی وب سایت خودتان داشته باشید و هر موقع مایل بودید بتوانید سایت خود را به هاست دیگری منتقل کنید.

شما می توانید بدون هیچ مشکلی پس از اتمام طراحی، سایت خود را به سرور دیگری غیر از سرور های رنگین وب منتقل کنید اما تا زمانی که سایت شما بر روی سرور های رنگین وب باشد، پشتیبانی سایت شما بر عهده رنگین وب خواهد بود.

هیچ ضرورت و اجباری جهت استفاده از هاست رنگین وب و میزبانی سایت شما بر روی سرور های رنگین وب وجود ندارد، شما می توانید از هر شرکتی که مایل باشید هاست مورد نظر خود را تهیه و مشخصات آن را در اختیار ما قرار دهید تا سایت را بر روی هاست خود آپلود نماییم.

با توجه به اینکه در کلیه پلن های ما در طراحی سایت مذهبی رنگین وب قیمت هاست اولیه رایگان بوده و توصیه ما استفاده از هاست رنگین وب است تا در صورت بروز مشکل فنی با سرعت بیشتری بتوانیم آن را حل کنیم.

ما در رنگین وب می توانیم به هر یکی از پلن های طراحی سایت مذهبی، امکانات اختصاصی مورد نیاز شما را اضافه کنیم.

هزینه های درج شده در پلن های سایت مذهبی، قیمت پایه می باشد که در صورت افزودن امکانات اختصاصی و بیشتر به هر یک از پلن ها، هزینه آن به مبلغ پلن اضافه خواهد شد.

شما می توانید جهت کسب اطلاع بیشتر در این زمینه با رنگین وب تماس بگیرید.

در تمامی سایت های مذهبی که توسط رنگین وب طراحی می شود، مسائل اصلی و پایه سئو نظیر سرعت وب سایت و بهینه بودن کد ها در نظر گرفته می شود.

در تمامی پلن ها تنظیمات پایه و اولیه سئو انجام می شود اما چنانچه به سئو حرفه ای نیاز داشته باشید، هزینه سئو حرفه ای متناسب با نیاز شما به صورت جداگانه محاسبه می شود.

شما می توانید جهت سئو سایت خود با رنگین وب تماس بگیرید و از خدمات سئو رنگین وب با تعرفه مناسب بهره مند شوید.

رنگین وب از تاریخ ثبت سفارش به مدت یک سال از وب سایت شما جهت رفع مشکلات فنی پشتیبانی خواهد کرد.

چنانچه پس از یک سال نیاز به پشتیبانی فنی داشته باشید می توانید با پرداخت هزینه پشتیبانی، به مدت یک سال دیگر پشتیبانی را تمدید کنید.

در نظر داشته باشید پشتیبانی شامل درج مطالب و تصاویر، اعمال تغییرات در طراحی، افزودن بخشی به وب سایت نخواهد بود و فقط شامل رفع مشکلات فنی می شود. چنانچه نیاز به اعمال تغییراتی در سایت داشته باشید و با بخواهید امکانات یا بخشی به وب سایت اضافه نمایید هزینه آن جداگانه محاسبه و دریافت می شود.