طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

با افزایش قابل توجه دسترسی کاربران به اینترنت و گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی ، لزوم طراحی سایت شرکتی و فعالیت شرکت ها و کسب و کارها در فضای مجازی بیشتر از قبل احساس می شود. قدم اول برای حضور شرکت ها و کسب و کارها در فضای مجازی داشتن یک سایت شرکتی حرفه ای می باشد.

همانطور که داشتن دفتر و محل فعالیت برای یک شرکت ضروری است ، داشتن یک سایت به عنوان یک پایگاه یا دفتر مجازی در اینترنت لازم است تا شرکت بتواند بدون واسطه محصولات خود را در سراسر کشور عرضه کند و با مشتریان خود ارتباط داشته باشد. همچنین کاربران و مشتریان یک شرکت نیاز دارند بتوانند بدون مراجعه حضوری و تنها با مراجعه به وب سایت شرکت از جدیدترین خدمات ، محصولات ، اخبار و قیمت ها اطلاع پیدا کنند .

طراحی ریسپانسیو سایت شرکتی

طراحی واکنش گرا

طراحی وب سایت شرکتی به صورت کاملا واکنش گرا جهت نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

رعایت کلیه استاندارد ها و اصول بهینه سازی و سئو به منظور افزایش سرعت و سئو وب سایت شرکتی

هزینه و تعرفه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی

در صورتی که به دلیل بالا بودن هزینه طراحی سایت شرکتی اقدام به راه اندازی سایت برای شرکت خود نکرده اید، ما وب سایت شرکتی شما را تعرفه مناسب و با کیفیت بالا طراحی می کنیم.

در رنگین وب طراحی سایت شرکتی با تعرفه های مناسب و امکانات حرفه ای انجام می شود. شما می توانید با توجه به امکاناتی که برای وب سایت خود نیاز دارید و میزان مبلیغ که می توانید هزینه کنید یکی از بسته ها را انتخاب کنید تا سایت شما را مطابق با آن طراحی کنیم.

سوالات متداول

هدف از داشتن وب سایت شرکتی؟

یکی از مهم ترین اهدافی که شرکت ها از طراحی وب سایت برای خود دنبال می کنند بازاریابی اینترنتی ، معرفی شرکت ، افزایش فروش و درآمد زایی می باشد .

اهداف دیگر شرکت ها :

  • معرفی خدمات
  • فروش و ارائه خدمات به صورت اینترنتی
  • معرفی و ارائه مشخصات دقیق محصولات
  • برند سازی شرکت
  • تجارت سود آور با کمترین هزینه
  • سهولت کاربران در سفارش محصولات و خدمات بدون مراجعه حضوری
  • کاهش هزینه ها
  • کاهش نیروها

در برخی موارد ممکن است تمامی این موارد هدف یک شرکت از طراحی وب سایت باشد

طراحی سایت شرکتی چه ویژگی و مزایایی دارد؟

یکی از ویژگی های اصلی و مهم یک سایت شرکتی ، معرفی شرکت در دنیای اینترنت به تمامی شهر ها و حتی کشورها می باشد . همچنین در طراحی سایت شرکتی نمونه خدمات و محصولات که به مشتریان خود ارائه می دهید نمایش داده می شود .

چنانچه طراحی وب سایت شرکتی با متد های روز انجام شود و بهینه سازی آن به نحوی انجام شود که کلمات کلیدی به بهترین شکل معرفی شود ، شرکت می تواند به مهم ترین ویژگی مورد نظر خود یعنی کسب رتبه های برتر در موتور های جستجو دست یابد .

در طراحی وب سایت شرکتی می توان بخشی را جهت معرفی مدیران و بخش های مختلف شرکت قرار داد که با انجام این امر می توان اعتماد کاربران و مشتریان بیشتری را نسبت به وجود شرکت در دنیای واقعی جلب کرد .

در معرفی شرکت ها می توانیم بخشی به عنوان معرفی مدیران و بخش های مختلف شرکت اضافه نماییم، که انجام این امر باعث می شود کاربران و مشتریان اعتماد بیشتری نسبت به وجود شرکت در دنیای واقعی نمایند، و اینگونه معرفی می تواند هدف و ویژگی معرفی یک شرکت را در دنیای مجازی ارتقاء بخشد و باعث بهینه شدن این ویژگی مهم برای شرکت ها، مخصوصا شرکت های تجاری شود.

در طراحی سایت شرکتی اصول سئو رعایت می شود؟

سایت شرکتی شما را به گونه ای استاندارد و بهینه مطابق اصول سئو طراحی می کنیم تا بتوانید با رعایت سایر اصول سئو در موتور های جستجو رتبه مناسبی کسب کنید و بتوانید بازدید کننده های بیشتری بدست آورید.

طراحی به صورت واکنش گرا (ریسپانسیو) انجام می شود؟

با توجه به اینکه امروزه کاربران گوشی های هوشمند بسیار بیشتر از قبل شده است، در حال حاضر اکثر جستجوها با گوشی های هوشمند انجام می شود. به همین دلیل لازم است وب سایت شرکتی به گونه ای طراحی شود که در تمامی دستگاه ها از جمله گوشی های هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ و … به صورت صحیح و استاندارد نمایش داده شود.

تمامی سایت ها از جمله سایت های شرکتی را به صورت کاملا ریسپانسیو (واکنش گرا) طراحی می کنیم تا در تمامی دستگاه ها به صورت صحیح و استاندارد نمایش داده شود.

طبق آخرین الگوریتم های گوگل، ریسپانسیو بودن سایت برای کسب رتبه مناسب در موتور جستجوگر گوگل بسیار مهم است. سایت هایی که ریسپانسیو (واکنش گرا) باشند در مقایسه با سایت هایی که ریسپانسیو نیستند رتبه بهتری بدست می آورند.

مدیریت وب سایت آسان می باشد؟

کلیه سایت هایی که توسط رنگین وب طراحی می شود دارای محیط مدیریت فارسی و کاملا آسان می باشد، به گونه ای که برای مدیریت وب سایت نیازی به دانش برنامه نویسی نخواهید داشت. تنها با آشنایی با اینترنت و وب گردی می توانید به راحتی وب سایت خود را مدیریت کنید.

علاوه بر این در کار با هر بخشی از مدیریت سایت دچار مشکل شوید پشتیبان های رنگین وب شما را راهنمایی خواهند کرد.

سئو سایت شرکتی انجام می شود؟

چنانچه طراحی وب سایت شما بر اساس استانداردهای سئو و گوگل طراحی و بهینه سازی شود، می توانید در زمان نسبتا کوتاهی به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسید .

یکی از مهم ترین انواع طراحی سایت ، طراحی سایت شرکتی می باشد باید بر اساس نوع تجارت و کار شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن موسسه و شرکت طراحی و بهینه سازی گردد.

در صورت تمایل می توانید سئو سایت شرکتی خود را به رنگین وب بسپارید تا شما را در کلمات کلیدی مد نظر خود به صفحه اول و رتبه های برتر گوگل برسانیم. لازم به ذکر است که هزینه سئو جدای از هزینه طراحی سایت و مطابق با میزان رقابت در حوزه کاری و کلمات کلیدی مورد نظر شما می باشد.