طراحی سایت در تهران

طراحی وب سایت توسط رنگین وب در شهر تهران و سایر شهر های استان تهران

خدمات رنگین وب به شهروندان تهرانی

طراحی سایت

طراحی سایت در تهران

در دنیای امروزه با گسترش بی نظیر اینترنت و افزایش کاربران اینترنت داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است​

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی در تهران

در سال های اخیر گرایش به خرید اینترنتی بیشتر شده است، به همین دلیل فروشگاه های اینترنتی رونق بیشتری پیدا کرده اند​

بهینه سازی و سئو

بهینه سازی و سئو در تهران

بهینه سازی سایت و سئو سایت در تهران بر اساس الگوریتم های گوگل به منظور کسب رتبه برتر در گوگل و جذب بازدید کننده بیشتر

طراحی سایت تهران

شهر تهران در سال های گذشته روند پرشتاب تبدیل شدن به کلان شهر و افزایش جمعیت را تجربه کرده است. در این میان انواع شرکت های خصوصی، استارت آپ و کسب و کارهای اینترنتی شروع به فعالیت نموده است.

دسترسی آسان به اینترنت برای کلیه افراد جامعه، افزایش میزان آگاهی و دانش افراد در استفاده از اینترنت و حرکت به سوی خریدهای آنلاین و فروشگاه های اینترنتی منجر به پیدایش انواع فروشگاه های آنلاین و پلتفرم های مربوطه شده است.

مسلم است که داشتن وب سایت حرفه ای یکی از ملزومات مورد نیاز خواهد بود. مراجعه به رنگین وب که از آخرین فناوری های روز دنیا در ساخت و طراحی وب سایت استفاده نماید یکی از مهمترین و اولین قدم های اساسی خواهد بود.

هزینه طراحی انواع وب سایت

جهت مشاهده تعرفه طراحی سایت با توجه به حوزه فعالیت خود به صفحه مربوطه مراجعه کنید

سایت شما کسب و کاری به وسعت ایران

با طراحی وب سایت در تهران، کسب و کاری به وسعت ایران با ۸۰ میلیون مشتری داشته باشید

ایران
جمعیت و مخاطبان سایت
جمعیت ایران

+ ۸۰ میلیون نفر

تعداد کاربران اینترنت ایران
کاربران اینترنت در ایران

+ ۴۵ میلیون نفر

دستگاه های هوشمند
گوشی های هوشمند

+ ۴۵ میلیون دستگاه

کاربران شبکه اجتماعی
کاربران شبکه اجتماعی

+ ۴۰ میلیون نفر

به چه دلیلی فعالیت رنگین وب مختص یک شهر و استان خاص نیست؟

فعالیت رنگین وب به یک استان یا شهر خاصی محدود نمی شود

 با استفاده از سیستم حرفه ای فروش و پشتیبانی این افتخار را داشته ایم که سایت های زیادی را از سراسر کشور طراحی کنیم به همین دلیل 

متاسفانه افتخار ملاقات حضوری با اغلب کاربران خود را نداشته ایم!

ویژگی سایت های طراحی شده توسط رنگین وب​

طراحی زیبا و کاربر پسند

طراحی زیبا و کاربر پسند

طراحی واکنش گرا

طراحی واکنش گرا

طراحی سایت با امنیت بالا

امنیت بالا

طراحی وب سایت با امکانات پیشرفته

امکانات پیشرفته

طراحی سایت با سرعت بالا

سرعت بالا

مدیریت وب سایت با محیط فارسی و آسان

مدیریت آسان

قابلیت توسعه پذیری و ارتقا وب سایت

قابلیت توسعه پذیری

طراحی سایت با تعرفه مناسب

تعرفه مناسب

مشاوره تلفنی رایگان طراحی سایت
مشاوره رایگان

۰۲۱-۹۱۳۰۰۸۵۴

درخواست مشاوره رایگان

طراحی وب سایت در تهران

در رنگین وب طراحی سایت در تهران بر اساس اصول و استانداردهای سئو انجام می گیرد. سئو به مجموعه قوانین و اصولی گفته می شود که منجر به رتبه بندی بالای سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل می شود. در نتیجه رعایت اصول سئو وب سایت در زمان جستجوی کلمات کلیدی در رده های بالای صفحات نمایش داده می شود.

این به معنی هدایت کاربران و بازدید کنندگان به سمت وب سایت شما خواهد بود. بدون رعایت اصول سئو امکان رقابت با رقبای خود را نخواهید داشت. به عنوان مثال اگر بهترین طراحان سایت در تهران مربوط به رنگین وب هستند، ولی این شرکت به دلیل عدم رعایت نکات سئو، رتبه بندی خوبی نداشته باشد مخاطبان و کاربران نمی توانند شما را پیدا کنند.

بدون سئو سایت شما امکان نمایش در فضای اینترنت را نخواهد داشت. گستردگی اینترنت در میان افراد و تمایل کاربران برای جستجوی سایت های مختلف برای تمامی امور روزانه اهمیت سایت سئو شده را نشان می دهد. مرکز تخصصی طراحی سایت در تهران با بکارگیری بهترین طراحان سایت در تهران کلیه اصول سئو را در طراحی وب سایت های خود مورد توجه قرار می دهد

یکی از اصول مهم سئو که در طراحی سایت در تهران مورد توجه قرار می گیرد، طراحی سایت واکنش گرا است. سایت واکنش گرا سایتی سازگار با انواع دستگاه های متصل به اینترنت مانند لب تاپ، گوشی همراه، تبلت و نظیر آن است. به عبارتی اگر کاربر با هر یک از دستگاه های مذکور به سایت شما وارد شود، سایت قابلیت سازگاری و نمایش در ابعاد مختلف را خواهد داشت.

رنگین وب کلیه کارهای طراحی سایت خود را به صورت واکنش گرا و سازگار با دستگاه های مختلف عرضه می کند.

یکی از خدمات تخصصی رنگین وب، طراحی سایت شرکتی است. هر شرکت و سازمانی بسته به نوع فعالیت و خدماتی که ارائه می دهد نیاز به سایت خاص دارد. انواع خدمات قابل عرضه در رنگین وب متناسب با نیاز شرکت ها است.

به عنوان مثال امکان فعالسازی خبرنامه پیامکی از طریق تلفن همراه، این امکان را برای کاربران فراهم می سازد که در هر موقعیتی بتوانند درخواست خود را برای شرکت ارسال نمایند.

طراحی سایت شخصی در تهران از جمله خدمات قابل عرضه توسط رنگین وب است. سایت های شخصی بر اساس نیاز و هدف صاحب سایت طراحی می شود. کاربری سایت مختص فرد بوده و تمام مطالب و مواردی که در سایت درج می شود بر اساس ایده های فرد است.

انواع سایت اساتید دانشگاه، شاعران، نویسندگان و سایر افراد که از طریق سایت خود به انتشار و انتقال دیدگاه ها و مطالب خود می پردازند در این دسته قرار دارند. انواع سایت های شخصی مطابق با نیاز و سلیقه مدیر سایت توسط رنگین وب طراحی و عرضه می شود.

سایت های پزشکی موارد کاربرد گسترده ای دارند. کاربران و بیماران برای رزرو و نوبت دهی اینترنتی، آشنایی با انواع بیماری ها، داروها و روش های درمان به سایت های پزشکی مراجعه می کنند.

تعداد بازدیدهای سایت های پزشکی در خصوص بیمارستان ها و کلینیک ها بسیار زیاد است، لذا سرعت و امنیت جزو موارد مهم در طراحی آنهاست.

رنگین وب با توجه به تمام موارد مذکور اقدام به طراحی سایت پزشکی در تهران می نماید.

با گسترش فضای مجازی و اینترنت، انجام کارهای روزانه از طریق اینترنت افزایش زیادی داشته است. به همین ترتیب خرید از فروشگاه های اینترنتی و عدم نیاز به مراجعه حضوری با استقبال زیادی مواجه شده است.

رنگین وب به شما در داشتن یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای و تخصصی کمک می کند. شما می توانید از طریق سایت میزان فروش خود را تحت کنترل داشته باشید. مواردی از قبیل تعداد کلیک های کاربران در روز، تعداد بازدیدهای سایت، میزان فروش روزانه، میزان فروش هر یک از اقلام و بسیاری موارد دیگر را بررسی و تجزیه و تحلیل کنید.

طراحی سایت دارای مراحل مشخصی است که هر طراح باید آن را رعایت کند. به همین دلیل هزینه طراحی سایت بسته به موارد طراحی و امکانات مورد درخواست متغیر خواهد بود.

یکی از موارد هزینه بر در طراحی سایت برنامه نویسی و کد نویسی است. رنگین وب این ویژگی مهم را دارد که از طریق پلتفرم های نیمه آماده ای مانند وردپرس و سیستم های مدیریت محتوای سایت، هزینه این بخش از طراحی سایت را به حداقل ممکن رسانده است.

رنگین وب با هدف ارائه خدمات ارزان به مشتریان، انواع طراحی وب سایت را با حداقل هزینه و قیمت های ارزان عرضه می نماید.

شهر تهران با نزدیک به نه میلیون نفر جمعیت ساکن پرجمعیت ترین شهر غرب آسیا بشمار می رود. مساحت شهر تهران بیش از ۷۵۰ کیلومتر مربع بوده و جمعیت غیر ساکن تهران در روز به حدود ۱۲ میلیون نفر می رسد.

تهران بیست و چهارمین شهر پر جمعیت جهان و سومین شهر پرجمعیت خاورمیانه است. میزان تراکم جمعیت تهران در هر کیلومتر مربع حدود ۱۲.۲۰۰ نفر است لذا شهری پرتراکم محسوب می شود.

انواع شرکت ها و سازمان های مهم دولتی و خصوصی ایران در تهران متمرکز شده و از این نظر شهری مهم بشمار می آید.

پس از انتخاب تهران به عنوان پایتخت در اوایل دوره قاجاریه این شهر رشد زیادی را تجربه نموده است. بیش از دو قرن پایتختی تهران منجر به تمرکز قدرت، مرکز سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و تجاری در این شهر شده است.

اغلب شرکت های مهم و بزرگ در تهران دارای دفتر مرکزی هستند. از این رو در شهر تهران انواع قومیت ها مانند فارس، ترک، لر، گیلکی، کرد، ارمنی، عرب و … زندگی کرده و با جامعه چند فرهنگی مواجه هستیم.

رنگین وب با تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت تهران برای گروه مشتریان مختلف خدمات تخصصی و حرفه ای عرضه می نماید.     

تماس با ما

شما می توانید با استفاده از فرم زیر با ما در ارتباط باشید.