طراحی سایت در اراک

طراحی وب سایت توسط رنگین وب در شهر اراک و سایر شهر های استان مرکزی

خدمات رنگین وب به شهروندان اراکی

طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

در دنیای امروزه با گسترش بی نظیر اینترنت و افزایش کاربران اینترنت داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری ضروری است​

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی در اراک

در سال های اخیر گرایش به خرید اینترنتی بیشتر شده است، به همین دلیل فروشگاه های اینترنتی رونق بیشتری پیدا کرده اند​

بهینه سازی و سئو

بهینه سازی و سئو در اراک

بهینه سازی سایت و سئو سایت در اراک بر اساس الگوریتم های گوگل به منظور کسب رتبه برتر در گوگل و جذب بازدید کننده بیشتر

طراحی سایت اراک

با توجه به صنعتی بودن شهر اراک و وجود شرکت های متعدد در اراک و از طرفی گسترش کسب و کارهای اینترنتی در سال های اخیر، طراحی سایت در اراک به یک نیاز جدی و ضروری تبدیل شده است.

روزانه بر تعداد کسب و کارهایی که از کسب و کار سنتی به کسب و کار اینترنتی تبدیل می شوند افزوده می شود و از جهتی افزایش کاربران اینترنت و کاربران گوشی های هوشمند سبب شده طراحی سایت برای کسب و کار ها و شرکت ها بیش تر از قبل نیاز باشد.

اگر ساکن شهر اراک و یا سایر شهر های استان مرکزی هستید می توانید با خیال آسوده و بدون نگرانی طراحی سایت خود را به مجموعه رنگین وب بسپارید تا با کمال میل سایت شما را به بهترین نحو ممکن طراحی کنیم.

هزینه طراحی انواع وب سایت

جهت مشاهده تعرفه طراحی سایت با توجه به حوزه فعالیت خود به صفحه مربوطه مراجعه کنید

سایت شما کسب و کاری به وسعت ایران

با طراحی وب سایت در اراک، کسب و کاری به وسعت ایران با ۸۰ میلیون مشتری داشته باشید

ایران
جمعیت و مخاطبان سایت
جمعیت ایران

+ ۸۰ میلیون نفر

تعداد کاربران اینترنت ایران
کاربران اینترنت در ایران

+ ۴۵ میلیون نفر

دستگاه های هوشمند
گوشی های هوشمند

+ ۴۵ میلیون دستگاه

کاربران شبکه اجتماعی
کاربران شبکه اجتماعی

+ ۴۰ میلیون نفر

به چه دلیلی فعالیت رنگین وب مختص یک شهر و استان خاص نیست؟

فعالیت رنگین وب به یک استان یا شهر خاصی محدود نمی شود

 با استفاده از سیستم حرفه ای فروش و پشتیبانی این افتخار را داشته ایم که سایت های زیادی را از سراسر کشور طراحی کنیم به همین دلیل 

متاسفانه افتخار ملاقات حضوری با اغلب کاربران خود را نداشته ایم!

ویژگی سایت های طراحی شده توسط رنگین وب​

طراحی زیبا و کاربر پسند

طراحی زیبا و کاربر پسند

طراحی واکنش گرا

طراحی واکنش گرا

طراحی سایت با امنیت بالا

امنیت بالا

طراحی وب سایت با امکانات پیشرفته

امکانات پیشرفته

طراحی سایت با سرعت بالا

سرعت بالا

مدیریت وب سایت با محیط فارسی و آسان

مدیریت آسان

قابلیت توسعه پذیری و ارتقا وب سایت

قابلیت توسعه پذیری

طراحی سایت با تعرفه مناسب

تعرفه مناسب

مشاوره تلفنی رایگان طراحی سایت
مشاوره رایگان

۰۲۱-۹۱۳۰۰۸۵۴

درخواست مشاوره رایگان

طراحی وب سایت در اراک

همانطور که می‌دانید دنیای تکنولوژی سبک زندگی و نوع کسب و کارها را تحت شعاع قرار داده است. به طوری که امروزه هر کسب و کاری به وب سایت نیاز دارد و هر روز نیاز ما به طراحان حرفه‌‌ای سایت در کشور بیشتر می‌شود. شهر اراک، قلب تپنده صنعت ایران از این قاعده مستثنی نیست.

با توجه کلان شهر شدن اراک، افزایش جمعیت، زیاد شدن شرکت‌های خصوصی و کسب و کارهای اینترنتی طراحی سایت در اراک جایگاه ویژه‌ای یافته است. هر روز تعداد شرکت‌های طراحی سایت در اراک بیشتر می‌شود.

روزانه بر تعداد کاربران اینترنت افزوده می‌گردد. مشاغل از حالت سنتی خارج شده است. بسیاری از خدمات، آنلاین ارائه می‌شود. زمانی خرید اینترنتی غریب به نظر می‌رسید اما امروزه به امری عادی بدل شده است.

به زودی تمام مشاغل سنتی با دنیای تکنولوژی و عصر دیجیتال همگام خواهند شد. بنابراین بهترین استراتژی برای حفظ کسب و کار و ماندن در میدان رقابت داشتن یک وب سایت است.

رنگین وب مفتخر است تا میزبان صاحبان کسب و کار در اراک دومین شهر بزرگ صنعتی کشور باشد. رنگین وب تاکنون توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در زمینه برنامه نویسی، طراحی سایت و سئو در کشور به خود اختصاص دهد. رنگین وب قصد دارد تا در عرصه طراحی سایت در اراک نیز نقش اصلی را ایفا کند. از این پس می‌توانید با خیالی آسوده پروژه‌های وب سایت خود را به رنگین وب بسپارید و آینده کاری خود را تضمین کنید.

بهینه سازی و سئو در در اراک برای موتورهای جستجو، مجموعه اقداماتی است که برای دیده شدن و افزایش رتبه بندی سایت در نتایج موتور جستجو انجام می‌شود. همانطور که می‌دانید سئو سایت بسیار حائز اهمیت است؛ به طوری که وب سایت بدون سئو مانند تابلوی تبلیغاتی زیبایی است که در زیر زمین نصب شده باشد. بدیهی است تابلویی که در معرض دید عموم قرار نگیرد بود یا نبود آن فرقی نمی‌کند.

شایان ذکر است که، کلید واژه‌ها یا کلمات کلیدی موجود در محتوای وب سایت شما در افزایش رتبه سایت نقش بسیار مهمی دارد. زیرا افراد با جستجوی کلمات کلیدی در موتور جستجو، وب سایت شما را پیدا می‌کنند. برای نمونه، اگر در زمینه طراحی سایت در اراک فعالیت می‌کنید، طراحی سایت در اراک کلمه کلیدی اصلی شما محسوب می‌شود. بنابراین ابتدا حتما در مورد کلماتی که افراد خدمات یا اطلاعات مورد نظر خود را جستجو می‌کنند تحقیق کنید و سپس آن واژه‌ها را در محتوای وب سایت خود به کار ببرید.

بهینه سازی و سئو در اراک

موارد زیر به مهم ترین نکات سئو وبهینه سازی در اراک اشاره می‌کند:

رعایت الگوریتم‌های گوگل

کدنویسی استاندارد

محتوای باکیفیت

سرعت بارگذاری بالا

افزایش رتبه وب سایت و سئو به صبر و تلاش فراوانی نیاز دارد، اما قرار گرفتن در صدر نتایج موتور جستجو، دیده شدن کسب و کار و ارتقا درآمد بسیار لذت بخش است. این موضوع را تنها کسانی که در این مسیر قرار دارند به خوبی درک می‌کنند.

امروزه اینترنت بهترین و ارزان ترین روش تبلیغات در دنیا به شما می‌رود. حال که تکنولوژی این بستر را جهت معرفی کسب و کار فراهم کرده است به بهترین شکل از آن استفاده کنید تا بهترین نتایج نصیب‌تان گردد.

رنگین وب به صورت حرفه ای وب سایت شرکتی طراحی می‌کند. به طوری که در مقایسه با سایر شرکت‌ها و طراحان سایت در اراک، کاربری سایت‌های آن به صورت کاملا حرفه ای مختص شرکت و از امکانات بیشتری برخوردار است.

برای نمونه، امکانی فراهم می‌کند تا تلفن همراه جهت ارائه خبرنامه‌های پیامکی بتواند در تمام سایت‌ها عضو گیری کند. این امکان در وب سایت‌های شرکتی اهمیت بیشتری دارد.

وب سایت‌های شخصی به یک نفر اختصاص دارد و به صورت اختصاصی و طبق سلیقه شخص طراحی می‌شود یعنی تمام کارها طبق نظر مدیر سایت انجام می‌شود. برای نمونه، می توان به وب سایت آموزشی یک استاد، دل نوشته‌های یک شاعر یا نویسنده یا موسسه‌های آموزشی اشاره کرد.

معمولا وب سایت‌های شخصی امکانات کمتری نسبت به سایت‌های دیگر دارند اما می‌توانید اطلاعات مفیدی از آن‌ها کسب کنید و از همان امکانات کم بهره ببرید.

وب سایت فروشگاهی اطلاعاتی از جمله میزان فروش، ورود کاربر و تعداد مشتریانی که خریده کرده‌اند و امکاناتی از این قبیل را در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین با طراحی فروشگاه اینترنتی در اراک و وب سایت فروشگاهی می‌توانید درآمد خود به میزان زیادی افزایش دهید. حتی اگر کسب و کارتان گسترده‌تر باشد می‌توانید با طراحی اپلیکیشن پل ارتباطی مناسبی با مشتریان خود ایجاد کنید.

سایت‌های پزشکی بیشتر مورد توجه فعالان در حوزه پزشکی است. مهم ترین امکانات این نوع وب سایت‌ها سیستم رزرواسیون برای نوبت دهی است. علاوه بر این، وب سایت‌های پزشکی باید  سرعت بالایی برخوردار باشند. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست وب سایت‌هایی که تیم رنگین وب پشتیبانی می‌کند سرعت و امنیت بالایی برخوردار دارند.

مهمترین نکته در طراحی وب سایت‌های هنری برخورداری از ظاهر هنری زیبا و کاربری آسان است. این نوع وب سایت‌ها باید معرف هنر و هنرمند باشد. شایان ذکر است که، سایت‌های هنری به گروه‌های مختلفی از جمله سایت‌های موسیقی، نقاشی، طراحی، صنایع دستی و … تقسیم می‌شوند. در رنگین وب می‌توانید نمونه‌ای از انواع وب سایت‌ها را مشاهده کنید. رنگین وب در طراحی انواع سایت‌ها بسیار تخصصی و حرفه‌ای عمل می‌کند.

تماس با ما

شما می توانید با استفاده از فرم زیر با ما در ارتباط باشید.